fbpx
Selanik Caddesi Mehtap Apartmanı NO:41/8 Kızılay/Ankara
trenar

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Tedavisi

Bir ışık enerjisi olan lazer, belirli dalga boyunda ışık vererek atışlar esnasında deriye gönderilmekte ve çok kısa süre içerisinde kıl gövdesi ve kıl kökü tarafından emilmektedir. Bu emilim esnasında kıl kökü ısıtılmakta ve oluşan yüksek ısı ile birlikte kök köklerinde bir tahribat meydana gelmektedir.

Kıl kökünün tahribatı kılların dökülmesine ve bu alanda tekrar kıl oluşumunun engellenmesini sağlamaktadır. Bu etki mekanizmasına “Selektif Foto – Termoliz” adı verilmektedir. Yani lazer ışını hedef doku tarafından emilmekte, ısıtılmakta ve ısı ile etki oluşturulmaktadır.

Epilasyonda Kullandığımız Lazer Teknolojileri

Lazer epilasyon oldukça geniş kullanım alanına sahip bir uygulamadır. Kliniğimizde kullanmış olduğumuz son teknoloji cihazlar ile lazer epilasyon uygulamalarını gerçekleştirerek her mevsimde, her cilt tipinde ve her kıl karakterinde başarılı sonuçların alınması hedeflenmektedir. Bu amaçla; lazer enerjisi kullanarak kalıcı olarak ya da uzun dönemli kılların yok edilmesi için Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı kliniğimizde profesyonel cihazlar kullanmaktayız. Bu lazer epilasyon teknolojileri ise aşağıda yer almaktadır.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Lazer epilasyon tüm vücut için güvenle uygulanabilir özelliğe sahiptir. Yüz, boyun, kulak, kaş, kol, koltuk altı, bacak, göbek, sırt, omuz, kalça, bel, göğüs, göğüs ucu ve genital – bikini gibi bölgelerde uygulanabilen lazer epilasyon göze çok yakın olması nedeni ile kaş altında kullanılmamaktadır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları belirlenmeden önce ön kontrol gereklidir. Ön kontrol esnasında cilt tipi belirlenerek uygun lazer teknolojisine karar verilmekte ve test atışı yapılarak tedavi süresi ve seanslar oluşturulmaktadır. Bu nedenle kliniğimizde ön muayene ve test atışı seansı ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Ön muayene esnasında test atışlarından alınan yanıta göre cilt tipine, kıl foliküllerine, yapısına ve uygulama bölgesi gibi parametreler doğrultusunda tedavi şeması oluşturulmaktadır.

Ücretsiz ön muayene, test seansı ve fiyat bilgisi alabilmek için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabileceğiniz gibi, sağ alt bölümde yer alan WhatsApp iletişim butonu üzerinden de sağlık danışmanlarımız aracılığı ile sorularınıza yanıt alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Fiyat Teklif ve Randevu Formu
Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz Uzmanlarımız Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.

Bayanlar İçin

Tüm Vücut Bayan
Tüm Bacak Bayan
Alt Bacak Bayan
Üst Bacak Bayan
Tüm Kol Bayan
Yarım Kol Bayan
Kol Altı Bayan
Genital Bölge Bayan
Bikini Bayan
Göbek Bayan
Sırt Bayan
Göğüs Arası Bayan
Göğüs Ucu Bayan
Yüz Bayan
Bıyık Bayan
Çene Bayan

Erkekler İçin

Sakal Üstü Erkek
Kulak Erkek
Boyun Erkek
Ense Erkek
Kaş Erkek
Tüm Sakal Erkek
Tüm Kol Erkek
Yarım Kol Erkek
Göğüs Erkek
Sırt Erkek

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Tedavilerimiz Hakkında Bilgi Almak ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button
×